Jums ir radušies
kādi jautājumi?
Sazinieties ar mums un mēs
Jums labprāt atbildēsim.
+371 636 34500
froli-baltic@froli.lv

Uzņēmums

Uzņēmums SIA Froli Baltic darbojas Latvijā kopš 2006. gada. Froli Baltic ir vācu uzņēmuma Froli Kunststoffwerk GmbH & Co. KG sadarbības uzņēmums. Pārņemot Froli Kunststoffwerk GmbH & Co. KG 50 gadu laikā uzkrāto pieredzi, kvalitāti un precizitāti poliuretāna apstrādē, Froli Baltic ražo dažādus poliuretāna (PUR) putu izstrādājumus tādām nozarēm kā medicīna, rehabilitācija, mēbeļu rūpniecība u.c.

 

Froli Baltic piedāvā plašu gatavo detaļu klāstu, kā arī mūsu pieredze un zināšanas palīdzēs jums sākot jau ar ideju, tās attīstīšanu, konstruēšanu, presformu izgatavošanu pēc uzmetumiem vai modeļiem, līdz pat produkcijas sērijveida ražošanai.

 

Mūsu aktuālās un nepārtraukti paplašinātās zināšanas daudzos realizētos projektos, jaunāko tehnoloģiju pielietošana un mūsu darbinieku augstā motivācija garantē teicamu kvalitatīvu preču ražošanu un piegādi. Neskaitāmi patenti, pārbaudes sertifikāti un protams daudzās klientu atzinības ir apstiprinājums mūsu veiksmīgajai uzņēmuma koncepcijai.

 

Mūsu ģeogrāfiskā atrašanās vieta Baltijas reģiona vidū pie Baltijas jūras Ventspilī ļauj mums izvēlēties labāko piegādes veidu uz Eiropu, Skandināviju un Austrumiem.